Kızlık zarı dikimi

Flep yöntemi ile meşhur olan genital estetik ameliyatlar arasında sayılan himenoplasti yani kızlık zarı dikimi nedir, nasıl yapılır, kızlık zarı dikimi fiyatları kaç paradan başlar, neye göre ücret yükselir, öncesinde yapılan kızlık zarı muayenesi bu fiyata dahilmidir, kalıcı kızlık zarı dikimi ile geçici kızlık zarı dikimi operasyonları arasında ne fark vardır, vajşina daraltma ile flep yöntemi kızlık zarı dikimi aynı seansta yapılabilir mi, kızlık zarı dikimi yorumları açısından zar dikimi yaptıranların % kaçı iyi sonuç alır. Kızlık zarı diktirip evlenen bayanların yorumlarını nerede görebilirim, gibi karar aşamasında olup ek bilgilere ihtiyaç duyuyorsanız bu yazı size rehberlik edecektir, kestirme yolları severim diyorsanız İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizi  dan arayabilirsiniz ve kızlık zarı dikiminin ne olduğunu, fiyatnın ne kadar olduğunu, nasıl yapıldığını canlı olarak sorabilirsiniz, ayrıca WhatsApp  dende yazarak zar diktirme fiyat listemizi isteyebilirsiniz.

Kızlık Zarı Dikimi Çeşitleri Nelerdir ?

Duruma göre ve ihtiyaca binaen neredeyse 8 farklı kızlık zarı dikimi çeşidi vardır, 1 haftalık geçici kızlık zarı dikimi, 2 haftalık geçici zar, flep yöntemi kalıcı zar, çift kat flep metodu, vajina daraltmalı kalıcı zar, labioplasti yani dudak küçültmeli kalıcı zar, ve bunların çift kat flep yöntemi ile yapılan versiyonları, vajina daraltmalı ve labioplastili 3lü kombinasyonlar derken 8 farklı ameliyat çeşidi ortaya çıkıyor, tabi herbiri için farklı kızlık zarı dikimi fiyatı söz konusu olacaktır.

Kalıcı kızlık zarı dikimi flep metodu 

Kime sorarsanız sorun bakirelik ameliyatlarında gerçeğine en uygun ve en iyi sonucu alabileceğiniz metod flep yöntemidir yani kızlık zarının kalıcı olarak dikilmesidir, geçici zar ile ne fark var diyeceksiniz, alınan sonuç açısından büyük fark diyebilirim, kalıcı zar sonsuz sürelidir, yani siz evlenene kadar bakire kalmanızı sağlar, günlerden birgünde izdivaç olursa gerdek gecesinde kızlık zarı kanaması ile karşılaşırsınız. Bu sanıyorum en önemli huzur kaynağıdır, tabi bekarete önem veren kişiler için konuşuyorum.

Kalıcı kızlık zarı dikimi ücretleri

Her jinekoloğun farklı kızlık zarı dikimi fiyatı zikretmesi kafanızı karıştırır, aslında fiyata göre iyi doktor kötü doktor demek yanlış olur, ama siz araştırmanızı yaptınız doktorların hasta yorumlarını okudunuz, kafanıza yatan doktorla telefonda veya bizzat görüştünüz ise doktor seçiminde en doğru kararı vereceksinizdir. Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı geçiciye göre biraz daha yüksektir, ama verilen paraya değeceğine emin olabilirsiniz, güncel fiyat listemizi  den isteyebilirsiniz.

Geçici kızlık zarı dikimi

Vakit açısından zor durumda değilseniz bu konuda geçici zar yerine kalıcıyı tercih etmenizi tavsiye derim, geçici kızlık zarı dikimi ancak kalıcının 20 günlük iyileşme süresini bekleyecek vakti olmayan, birkaç gün içinde evlilik veya cinsel ilişki planlayan bayanlara tavsiye edilir. Adı üzerinde geçici bir işlemdir, 1 haftalık veya 2 haftalık yapılabilir, bu süreler aşılırsa yapılan işlem boşa gider.
Geçici kızlık zarı dikimi fiyatları kalıcı dikime göre daha ucuzdur, ücret listesi için WhatsApp tan yazabilirsiniz.

Çift kat flep yöntemi

Kalıcı kızlık zarı dikiminin aynı ameliyatta çift kat olarak yapılmasıdır, yani birbirine bitişik 2 kızlık zarı yapılıyor vajina dokusu kullanılarak, ne faydası olur ? bazı bayanlar cinsel ilişkide kızlık zarı yırtılmasının daha belirgin olmasını ve daha bol kanama olmasını istiyorlar, bu talebi tam olarak karşılayacak ameliyat metodu çift kat flep metodudur. Çift kat flep yöntemi fiyatları tek kata göre daha pahalıdır, anlayış gösterirsiniz.

Kızlık zarı dikimi yorumları

Himenoplasti ameliyatları konusunda karar vermenin eşiğindeyseniz ve acaba kızlık zarı diken doktorlar arasında hangi jinekoloğu seçmeliyim diyorsanız o zaman kızlık zarı dikimi yorumları işinize yarayacaktır, genelde bizim sitelerimizde makalelerin altında bol miktarda yorum bulabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Çentikli kızlık zarı kanar mı ?

Kızlık zarı hangi yönde yırtılır ?

Kızlık zarının saat 6 yönünde yırtılması